Wyjątkowe Osobowości

Wolontariusze

Rozwój kariery w sporcie, marketingu, dziennikarstwie

Akredytacje oraz pomoc potrzebującym w regionie

Udział w organizacji wydarzeń sportowych oraz udział w nich

Wsparcie fundacji w akcjach społecznych oraz realizowaniu pomysłów

Kochasz sport, ale nie jesteś zawodowym sportowcem? To wcale nie oznacza, że nie możesz znaleźć się w centrum sportowego świata.  Zostając wolontariuszem w naszej fundacji będziesz mógł zobaczyć, jak wygląda za kulisami praca w tej dziedzinie. Zdobyte u nas doświadczenie i kontakty pomogą Ci w rozwoju kariery nie tylko w sporcie, ale również w marketingu i dziennikarstwie oraz umożliwią organizację i udział w wydarzeniach sportowych. Po skończonym wolontariacie otrzymasz od nas akredytacje, które z pewnością okażą się przydatne w przyszłości.

Poza wcześniej wymienionymi obowiązkami nasi wolontariusze pomagają potrzebującym ze swojego regionu, wspierają fundację w akcjach społecznych oraz realizowaniu pomysłów. Zadania tego typu dają ogromną satysfakcję, poczucie przynależności do społeczności, w której się działa oraz siłę do niesienia dalszej pomocy.

Nie można zapomnieć o pozostałych korzyściach wolontariatu. Jest to okazja do sprawdzenia siebie, poznania własnych możliwości, a także spotkania wielu wartościowych ludzi. Wolontariat jest wyzwaniem i niepowtarzalną przygodą, która otworzy Ci drzwi do wielu, nowych możliwości oraz na zawsze pozostanie w Twojej głowie i sercu, jako niesamowite wspomnienie.

Praca na rzecz fundacji, to nie tylko wpis do CV, to możliwość budowy kariery i poznania  osób związanych ze sportem. To czy zostaniesz dziennikarzem, czy szkoleniowcem lub lepszym zawodnikiem – zależy tylko od Ciebie! My zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś był najlepszy w tym co robisz.